shoe1384193

Kontaktinformation

Våra kontorstider är vardagar 8–17

Stiftelsen Smålandsgårdar
Hjortvägen 8
352 45 Växjö
Karta Växjökontoret >>

Stiftelsen Smålandsgårdar
Norra Sjöbogatan 56
506 43 Borås
Karta Boråskontoret >>

Tfn: 0470-27910
Fax: 0470-27969
Jourtel: 0734-279 101
Ny placeringsförfrågan, ring Johan Pyrell: 0766-279104

Skicka ett meddelande här >>

Du kan också skicka personlig e-post eller ringa direkt till respektive medarbetare, se nedan.

JohanIMG8063

Johan Pyrell

Verksamhetschef (Växjö)
tfn: 0766 279 104
e-post: johan.pyrell@smalandsgardar.nu

Linda_Gillsjö

Linda Gillsjö

Familjehemskonsulent (Växjö)
tfn: 0734 223 401
e-post: linda.gillsjo@smalandsgardar.nu

RositaIMG8118

Rosita Aronsson

Familjehemskonsulent (Växjö)
tfn: 0702 794 199
e-post: rosita.aronsson@smalandsgardar.nu

HenrikIMG8108

Henrik Nilsson

Familjehemskonsulent (Växjö)
tfn: 0708 279 105
e-post: henrik.nilsson@smalandsgardar.nu

SvenIMG8071

Sven Petersson

Familjehemskonsulent (Växjö)
tfn: 0702 790 151
e-post: sven.petersson@smalandsgardar.nu

LindaIMG8093

Linda Helmersson

Familjehemskonsulent (Växjö)
tfn: 0702 790 227 
e-post: linda.helmersson@smalandsgardar.nu

MariaIMG8137

Maria Oscarsson

Familjehemskonsulent (Borås)
tfn:  0702 790 104
e-post: maria.oscarsson@smalandsgardar.nu

ChristelIMG8144

Christel Abrahamsson

Ekonomiansvarig (Växjö)
tfn: 0470-27910
e-post: info@smalandsgardar.nu

Ulrika

Ulrika Nilsson

Familjehemskonsulent (Borås)
tfn:  0702 791 094
e-post: ulrika.nilsson@smalandsgardar.nu

Anneweb

Anne Davidsson

Familjehemskonsulent (Borås)
tfn:  0766 279 555
e-post: anne.davidsson@smalandsgardar.nu

evasmedberg

Eva Smedberg

Familjehemskonsulent (Växjö)
tfn:  0702 790 151
e-post: eva.smedberg@smalandsgardar.nu

JohanIMG8063 evasmedberg